Виробництво та продаж залізобетонних виробів

Кільця Євро залізобетонні“ТОВ” Градобудспецсервіс постійно дбає про покращення якості своєї продукції. В 2021 році компанія першою на території міста Черкаси і Черкаської області розпочинає виробництво вібропресованих бетонних кілець з пазом (замком). 

Технологія вібропресування - це найсучасніший спосіб виготовлення бетонних кілець.  Впровадження нового обладнання забезпечило високу швидкість виробництва та покращило якість продукції!

Серед головних переваг євро кілець можна виділити міцність і довговічність, а також швидкість та зручність в процесі монтажу. Кільця вставляються один в інший, забезпечуючи міцне і монолітне з'єднання, яке майже не потребує використання додаткових будівельних матеріалів в стикувальній області.

Кільця бетонні з пазом (замком)

Вібропресовані кільця з пазом

Особливості

Завдяки впровадженню нового обладнання об’ємного вібропресування забезпечується потужне ущільнення бетону за рахунок впливу тиску на верхнє формуюче кільце. Суміш ущільнюється за допомогою впливу вібрації та тиску на великі і менші фракції заповнювача. За допомогою такого ущільнення досягається гладка, міцна поверхня і утворюється верхній паз кільця.

Складові

Складовими залізобетонних євро кілець є якісний бетон, який складається з якісних заповнювачів і цементу, з застосуванням пластифікаторів. ЗБ кільця обов’язково армуються зварними сітками для сприйняття динамічних навантажень.

Переваги

Євро кільця з пазом мають більш високі показники міцності, гігроскопічності та морозостійкості. Пази забезпечують надійні з‘єднання, що дає можливість досягти герметичності побудованої ємності.

Сфери застосування

Євро кільця застосовують при будівництві колодязних ємностей для промислового та цивільного будівництва.

Можливе використання

При будівництві електро, телекомунікаційних, теплових мереж, міліоративних, каналізаційних, водопровідних систем для очищення стічних і каналізаційних вод тощо.

Наші здобутки

Застосування найсучаснішого обладнання! Впровадження нових технологій!

Ми дбаємо про якість продукції і враховуємо інтереси споживача!

Доставка ЗБВ:

Доставка євро кілець, бетонних кришок, днищ, люків здійснюється маніпуляторами, різною спецтехнікою, за допомогою якої виконується швидка відправка, розвантаження і монтаж виробів на місці.

Ви можете оплатити водієві ваше замовлення на місці розвантаження!